Inimesed

Natalja Jugai
hambatehnik, tootejuht, osanik

Lõpetanud Tallina Tervishoiu Kõrgkooli hambatehniku erialal (Cum Laude) 2008 aastal. Natalja omab pikaajalist kogemust kroonide ja sildproteeside valmistamisel erinevate implantaadisüsteemidega. Natalja põhiliseks töövaldkonnaks on keraamilised esteetilised laminaadid, hambakroonid, -sillad, samuti tsirkooniumist hambakroonid ning –sillad.

Natalja on hambatehniku ja abitehnikuna töötanud alates 2004. aastast, osalenud täiendkoolitustel nii Eestis kui välismaal ning ise läbi viinud koolitusi. Lisaks hambatehniku tööle on Natalja vastutusvaldkonnaks Estica Hambalaboris on tootejuhtimine.

Heleri Arula
hambatehnik, osanik

Lõpetanud Tallina Tervishoiu Kõrgkooli hambatehniku erialal (Cum Laude) 2009 aastal. Töötanud hambatehnikuna alates 2005. Heleri on väga heade käeliste omadustega hambatehnik, kes on spetsialiseerunud esteetiliste täiskeraamiliste proteeside valmistamisele hambaköntidele kui ka erinevate implantaadi abutmenti süsteemidele. Heleri on osalenud paljudel hambatehnikutele suunatud täiendkoolitustel ning välisõppejõuna andnud ka ise loenguid Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis hambatehnikutele süvendatud õpingutes ja fikseeritud proteesides. Uurimistöö stipenduim 2008 I koht „Akrüülproteesides kasutatava külm- ja kuumpolümeriseeruva Meliodent akrüüli mehhaaniliste omaduste uurimine" eest.

Töökogemus:
2005 september- 2013 mai Citylab proteesilabor (Citymed AS);
2013 juuni- dets OÜ Viru Hambalabor;
2014 - ... Estica Hambalabor OÜ

Maarja Märdin
hambatehnik (lapsehoolduspuhkusel)

Lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli hambatehniku erialal 2015. aastal, kuid meie laboris töötanud 2014. aasta sügisest. Maarja valmistab meil täiskeraamilisi hambakroone. Maarja on suurepäraste teoreetiliste teadmiste ja praktiliste oskustega noor hambatehnik.

Evelin Aunapuu
hambatehnik
Evelin töötab Estica Hambalabor OÜ-s hambatehnikuna alates 01.03.2018
Kersti Karri
hambatehnik
Kristina Põld
hambatehnik
Urmas Plinkner
abitehnik
Madis Eskusson
müük, turundus, finantsjuhtimine, osanik

Madis on lõpetanud Tartu Ülikooli Õigusteaduskonna, töötanud alates 2007.a krediidihalduse ja finantsasutustes õigusnõustajana. Madis omab varasemat äriühingu juhtimiskogemust meditsiinivaldkonnas, ta on olnud osanik ja juhatuse liige meditsiiniturismiga tegelevas äriühingus. Madise vastutusalaks Estica Hambalabor OÜ-s on müügi- ja turundustegevuse korraldamine ning finantsjuhtimine.